Złota Róża

Każde przyjęcie to wyjątkowe wydarzenie pozostające w pamięci na stałe. Liczy się odpowiednie miejsce i niepowtarzalna atmosfera dla świętowania najważniejszych dni w życiu.

Oferta Złotej Róży wyróżnia się spośród innych propozycji, istniejących na lokalnym rynku. Powierzając nam organizację przyjęcia otrzymają Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi i możliwość spędzenia szczególnych chwil w  zacisznej części gdańskiej dzielnicy Jasień. Doskonała lokalizacja sali, mieszczącej się nieopodal szlaku komunikacyjnego, łączącego Gdańsk z trójmiejską obwodnicą stanowi niewątpliwie zaletę i udogodnienie dla gości, przyjeżdżających z różnych regionów Polski.

W Złotej Róży spędzą Państwo czas w stosownej do okoliczności atmosferze Elegancka, klimatyzowana i klasycznie urządzona sala, zapewni komfort nawet 120 gościom. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie muzyczne o parametrach akustycznych dostosowanych do obiektu. W  centralnej części przestronnej sali (7 metrów wysokości) znajduje się parkiet taneczny. Podczas każdej uroczystości zapewniamy Państwu bezpieczeństwo, a Nasz personel zadba o Państwa wygodę. Obiekt wyposażony jest w agregat prądotwórczy zapewniający stały dostęp do energii elektrycznej.

Oferujemy 40 miejsc noclegowych dla Naszych gości oraz 30 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i 1 miejsce parkingowe dla autobusu.

Niezaprzeczalnym atutem Złotej Róży jest samodzielne zaplecze gastronomiczne i możliwość przygotowania posiłków przez profesjonalną, stałą obsługę kucharską w pełni wyposażonej kuchni. Menu ustalamy indywidulanie, w zależności od potrzeb Klienta, zapewniając bogaty zakres dań oraz ciast, które następnie przygotowywane są z najwyższą starannością i wyłącznie z wysokogatunkowych produktów.